+421 903 468 746 info@boardacademy.sk

Kiting academy Pelješac /Chorvátsko/

Kiting academy Pelješac /Chorvátsko/

Poloostrov Pelješac leží v južnej Dalmácii a je známy svojim termickým vetrom, krásnou prírodou, kryštálovo čistým morom a skvelým vínom.

Lokalita

Poloostrov Pelješac leží v južnej Dalmácii a je známy svojim termickým vetrom, krásnou prírodou, kryštálovo čistým morom a skvelým vínom. K pevnine sa pripája len krátkym úsekom v mestečku Ston, cca 50 km od historického mesta Dubrovník. Okrem kitových lekcii tu môžete zažiť veľa krásnych chvíľ pri potulkách za historickými pamiatkami, turistike, bikovaní, degustovaní vína

Ubytovanie a strava

Priamo v areáli kempu Perna sa nachádzajú veľmi obľúbené tzv. mobilné domčeky. K dispozícii sú  v dvoch veľkostiach a troch pásmach podľa vzdialenosti od pláže. Výborne vybavené moderné domčeky s krásnou terasou splnia aj vyššie nároky na bývanie. A zároveň budete stále pripravený vyraziť na vodu. WIFI a parkovanie priamo na mieste. Ďalšia možnosť je bývanie v apartmáne vo vzdialenosti cca 7 min chôdze od pláže.Pre kemperov je k dispozícii kvalitný kemp s príslušným zázemím.

Pláž

Kamienková pláž v kempe Perna pri meste Orebič s pozvoľna klesajúcim dnom. Kryštálovo čistá voda s teplotou 25-27 °C. Pelješacký kanál uzatvára ostrov Korčula, miesto je bezpečné aj pre úplnych začiatočníkov.

Lekcie kitingu

Kitové lekcie zabezpečujeme pomocou člnu, aby sme dosiahli maximálnu bezpečnosť a spokojnosť klientov. Pre začiatočníkov a pokročilých kiterov ponúkame 6 rôznych typov kurzu, ktoré zahrňujú profi lekcie a požičanie kompletného materiálu. Vyberte si presne to, čo vám sedí. V priebehu týždňa vás profesionálny tím inštruktorov naučí kitovať rýchlo, bezpečne a jednoducho.

Doprava

Na Pelješac sa dostanete autom, autobusom, alebo lietadlom. Celková vzdialenosť po ceste je cca 890 km, pri využití trajektu z mesta Ploče. Lietadlom pristanete v Splite, alebo Dubrovníku a môžete pokračovať po ceste, alebo po vode do cieľa. Autobus vás v mesiacoch júl a august vyzdvihne v Bratislave a dovezie až na miesto.

Poďte s nami

Vyplňte prihlášku a užite s nami skvelý pobyt.

Chorvátsko

Mám záujem o kurz