+421 903 468 746 info@boardacademy.sk

Kiting academy Pelješac Ubytovanie & Strava

Kiting academy Pelješac /Chorvátsko/

Poloostrov Pelješac leží v južnej Dalmácii a je známy svojim termickým vetrom, krásnou prírodou, kryštálovo čistým morom a skvelým vínom.

Priamo v areáli kempu Perna sa nachádzajú veľmi obľúbené tzv. mobilné domčeky. K dispozícii sú  v dvoch veľkostiach a troch pásmach podľa vzdialenosti od pláže. Výborne vybavené moderné domčeky s krásnou terasou splnia aj vyššie nároky na bývanie. A zároveň budete stále pripravený vyraziť na vodu. WIFI a parkovanie priamo na mieste. Ďalšia možnosť je bývanie v apartmáne vo vzdialenosti cca 7 min chôdze od pláže.Pre kemperov je k dispozícii kvalitný kemp s príslušným zázemím.

Najobľúbenejšia forma je ubytovanie v mobilných domčekoch, ktoré sú priamo v kempe pri pláži. Sú výborne vybavené. Nechýba klimatizácia, zariadená kuchyňa, 4-6 postelí, 1 – 2 toalety so sprchou, zastrešená terasa, miesto na parkovanie.

Typ Anya je menší z domčekov /24 m2/ a má jednu sprchu s toaletou /foto ubytovanie 4/. Je určený pre 4-6 ľudí. Má dve samostatné spálne. V jednej sú 2 oddelené postele /foto Ubytovanie 1/. V druhej izbe je manželská posteľ /foto ubytovanie 2/. Medzi obomi izbami je obývací priestor s kuchyňou a jedálňou /foto ubytovanie 3/. Jedáleň sa dá presťahovať na zastrešenú terasu a z pohovky rozložiť ďalšie 2 miesta na spanie. Domček Anya odporúčame zvyčajne pre 4 osoby vzhľadom k menšej strednej časti a len jednej toalete s sprche. 

Typ Bianca je väčší /32 m2/ a má 2 sprchy a 2 toalety /foto ubytovanie 4/. Je určený pre 4-6 ľudí. Má dve oddelené spálne. V jednej sú 2 oddelené postele /foto Ubytovanie 1/. V druhej izbe je manželská posteľ /foto ubytovanie 2/. Medzi obomi spálňami je obývacia časť s kuchyňou a jedálňou /foto ubytovanie 3/. Jedáleň sa dá presťahovať

Podľa vzdialenosti od pláže sú domčeky rozdelené do troch cenových pásiem.

Najbližšie domčeky ležia prakticky priamo na pláži (1.rada – first row).Za nimi sa nachádza tzv. zóna Premium, sem patria domčeky v druhej až asi štvrtej rade.

Zóna Standard je kúsok ďalej od pláže, ale aj tie najvzdialenejšie domčeky sú stále relatívne blízko,  max. 200-300m.

Poďte s nami

Vyplňte prihlášku a užite s nami skvelý pobyt.

Sicilia

Mám záujem o kurz