+421 903 468 746 info@boardacademy.sk

Kite Academy Sicília

Kite Academy Sicília

Ostrov Sicília je najväčším a jedným z najkrajších ostrovov v Stredozemnom mori. Pobrežie lemuje kryštálovo čisté more a piesočné pláže.

Lokalita

Ostrov Sicília je najväčším a jedným z najkrajších ostrovov v Stredozemnom mori. Pobrežie lemuje kryštálovo čisté more a piesočné pláže. Príjemná prímorská klíma s teplým, stabilným počasím, bez nepríjemne horúcich dní. Výborné veterné podmienky na kiting.

Ubytovanie a strava

Rezort Sikania leží na južnom pobreží Sicílie. Ponúka priestranné izby, výborný all inclusive, či jedno z najlepších wellness na ostrove. Bazény, masáže, piesková pláž s nekonečnými možnosťami trávenia času. Výborní animátori a skvelá obsluha v top reštauráciach a baroch.

Pláž

Nádherná piesočná pláž s pozvoľným vstupom do vody a nádherným modrým sfarbením vody. Ideálne miesto na učenie kitingu.

Lekcie kitingu

Kitové lekcie prebiehjú na veľmi bezpečnej piesočnej pláži a v plytkej vode, kde má inštruktor maximálnu kontrolu na celou výučbou. Indindividuálny prístup alebo učenie v malých skupinách /max. 3 osoby/ sú zárukou rýchleho a kvalitného progresu. Vybrať si môžete z viacerých možností, ale všetky vedú k vašej spokojnosti.

Doprava

Doprava je zabezpečená letecky priamym letom z Bratislavy do Catanie na ostrove Sicília. Let trvá 2 hodiny. Transfer je priamy bez zastávok.

Poďte s nami

Vyplňte prihlášku a užite s nami skvelý pobyt.

Sicilia

Mám záujem o kurz