+421 903 468 746 info@boardacademy.sk

Náš inštruktorský team

Partia mladých športových fanatikov s dlhoročnými skúsenosťami s výučbou vodných športov. Naši inštruktori sú absolventi, alebo študenti Fakulty telesnej výchovy a športu. Príjemní, ochotní, usmievaví mladí ľudia, ktorí vás zábavne a bezpečne prevedú prvými krokmi, alebo pomôžu vám zdokonaliť sa v tom, čo milujete. 

pEťO

Peťo je inštruktorom kitingu, tiež windsurfingu, paddleboardingu, lyžovania a výborný basketbalista. V rade na trpezlivosť stál dvakrát. Milovaný nielen deťmi pre jeho pokojný prístup. Študent FTVŠ UK.  Usmievavý, milý, spoľahlivý, vždy ochotný.. super člen tímu!

Ďuri

Inštruktor kitingu, tiež windsurfingu, paddleboardingu, lyžovania a snowboardingu s kúzelným úsmevom. Miluje aj basketbal a je to jediný inžinier medzi kitovými inštruktormi. Budúci staviteľ najvyššieho mrakodrapu na svete. Ďuri si zamilovaj kiting a kiting si zamiloval jeho. Veľmi spoľahlivý stále príjemný a usmievavý.

Oľga

Akurát ukončuje svoje štúdium na FTVŠ. Výborná a veľmi obľúbená inštruktorka kitingu. Tiež sa venuje windsurfingu, paddleboardingu, plávaniu, v zime zase snowboardingu. Mimo sezóny pracuje ako fitness trénerka. Stretnúť ju môžete na klubových akciách, večne usmiatu a pozitívne naladenú. Empatická a spoľahlivá.

Mário

Mário je inštruktor kitingu, windsurfingu, paddleboardingu, v zime zase snowboardingu a lyžovania. Tiež miluje hory a lezenie po nich. Excelentný atlét, vzor nielen pre juniorov. Na tréningoch udivuje tými najnáročnejšími trikmi. Svoju gymnastickú zručnosť vie nielen predviesť, ale aj metodicky perfektne odovzdávať ďalej. Študent FTVŠ, s príjemným skromným vystupovaním. Mimo kitingu ho môžete ho stretnúť na tréningoch v telocvični, na vode aj na snehu, rovnako v obchode Corner.

Maťo

Maťo je dlhoročný tréner a inštruktor kitingu, tiež lyžovania, raftingu a windsurfingu. Je absolventom FTVŠ UK v Bratislave. Ako teamový jazdec Corner board shopu jazdí na top equipmente RRD. Výstroj často nedobrovoľne strieda vďaka svojmu mottu “No risk no fun”.  Pri jeho jazde ho častejšie vidno vysoko vo vzduchu než na vode. Momentálne zbiera odvahu na megaloop : ). Mimo letnej sezóny profesionálny lyžiarsky tréner.

Matej

Senior inštruktor kitingu. Všestranný športovec so vzťahom k vode a vodným športom. Okrem iného Majster Slovenska v paddleboardingu. Nedávno úspešne dokončil postgraduálne štúdium na FTVŠ UK. Teda doslova doktor kitingu. Ak práve niekde nekituje alebo inak netrénuje, môžete ho stretnúť v špecializovanom športovom obchode Corner board shop.

Zdenko

Zdenko je inštruktor kitingu, windsurfingu, paddleboardingu. Sám šikovný a úspešný športovec, na snehu aj na palubovke. S vášňou nielen pre vodu a všetky športy na nej, ale aj pre hory a lezenie. Na akúkoľvek výzvu prikývne okamžite a rázne. Študent FTVŠ UK, s prima nastavenými hodnotami. Po ročnom pobyte v Španielsku je perfektne vyjazdený. Do športového portfólia mu pribudol aj surfing. Young gun tímu športovými výkonmi, pritom seriózny tréner vyzretým prístupom.