+421 903 468 746 info@boardacademy.sk

Kite Academy Sicília Ubytovanie & Strava

Kite Academy Sicília

Ostrov Sicília je najväčším a jedným z najkrajších ostrovov v Stredozemnom mori. Pobrežie lemuje kryštálovo čisté more a piesočné pláže.

Ubytovanie a strava

Rezort Sikania leží na južnom pobreží Sicílie. Ponúka priestranné izby, výborný all inclusive, či jedno z najlepších wellness na ostrove. Bazény, masáže, piesková pláž s nekonečnými možnosťami trávenia času. Výborní animátori a skvelá obsluha v top reštauráciach a baroch.

Rezort Sikania tvorí komplex jednoposchodových budov v kvitnúcej záhrade vo vzdialenosti cca 100 m od mora. V komplexe nájtede mnoho obchodíkov, kaderníctvo, amfiteáter s večerným programom a ďalšími animačnými aktivitami.

Pre milovníkov zdravého životného štýlu ponúka rezort najlepšie welness v širokom okolí. Zahŕňa saunu, masáže, vírivky, turecké kúpele.

Vrcholom zážitku je ponuka tradičných jedál a nápojov, ktoré si vychutnáte v reštaurácii, pizérii, 2 baroch a plážovej a la carta reštaurácii.

Relaxovať môžete tieť v bazénoch, na ihriskách /futbal, basketbal, tenis, minigolf a ďalšie/.

Izby sú moderne zariadené s klimatizáciou, kúpeľňou s WC, sušičom vlasov, telefónom, TV, minichladničkou, trezorom. Štandardná izba /22-26 m2/ má jednu miestnosť s dvomi lôžkami a možnosťou ‘dalších dvoch prístelkov. Väčšina izieb má balkón, alebo terasu.

 

Poďte s nami

Vyplňte prihlášku a užite s nami skvelý pobyt.

Sicilia

Mám záujem o kurz